Bildiklerim

Bu kategoriyi neden açtım?

Bu yazı, “Kişisel blog nasıl olmamalıdır” yazımdan çıkaracağınız sonuçla çeliştiğini düşünerek çamur atmanızı sağlayabilecek içerikler yayınlanacak olan Bildiklerim kategorisinin aslında hiç de kişisel blog görüşümle çelişmediğini kanıtlamak amacıyla yazılmıştır. Bu kategorilerdeki içeriklerle karşılaşınca yapacağın saçma eleştirini bu yazıyı da okuduktan sonra yanına alıp bloğumdan sakince uzaklaş.

“Bildiklerim” kategorisi; ilgi alanlarım olan ve sürekli olarak araştırmalar yaptığım web, teknoloji, kripto paralar, vücut geliştirme sporu, beslenme bilimi, psikoloji gibi alanlarda kendime ait bilgilerimi emek ve zaman harcayarak bizzat yazdığım, başkaları tarafından hazırlanmamış olan ve yorumlarda sorduğunuz sorulara da cevap vermek için çaba göstereceğim bir kategori olacaktır.

Bu kategoride bahsettiğim konular tarafımın kalemiyle ele alınacak, kendime özgü düşüncelerimi de içerecek ve her yazıda kendimden de kattığım gerek üslupsal gerekse bilgisel anlamda farklar sayesinde bloğumun kişisel blog statüsünde bir web sitesi olmasını engellemeyecek şekilde olacaktır. Kendi okuduklarımdan öğrendiklerimi yazacağım genelde. Fakat ben yazdığım dalların hiç birinde uzman biri değilim bu sebepten kulağınıza inandırıcı gelmeyen bilgileri arama motorlarında küçük bir araştırmayla teyit etmeniz yine de tavsiyemdir

İyi bilgilenmeler!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir