Benle Alakalı

Görmeyeli Neler Yapıyorsun Furkan?

Bu yazı bloğumu özlemem nedeniyle yazılmıştır. İyi okumalar!

2018’in başlangıcında Don’t Break the Chain ve Kendinesözver hareketleri dahilinde blog siteme haftalık minimum bir içerik gireceğim konusunda bir zincir oluşturdum ve söz verdim. Ama son yazım olan Nedir Bu Preply? Neden Kullanmalısınız?‘ın ardından yazık ki yalnız bıraktım buraları biraz. Aklımdan çıktığından değil de zaman bulamıyorum diyelim. Ama az özlemedim he bir şeyler karalamayı buraya :).

Blog yazmak, dili kullanma becerimi tazelemekle kalmayıp üstüne koymak gibi bir işlev görmenin yanı sıra içimden geçen bazı şeyleri rahatlıkla paylaşma olanağı verdiğinden burası kendim için iyi şeyler yaptığımı hissettiren bir yer. Son girdiğim yazının üzerinden 2 hafta gibi uzun bir vaktin geçmesi ise kendim için ayırdığım zamanın azaldığını hissetmeme neden olduğundan beklemeden yazıyı hazırlamaya başladım.

Burada olmadığım süreçte edindiğim deneyimlerle birlikte, R10’un AdSense Hikayem kategorisine konu açtırabilecek bir başarıyı hedeflediğim yeni site projesine başladım :). Kaliteli bir WordPress sitenin istediği eklentilerin kurulumunu takip eden düzenli yazı girişleri ve Google ile tanışma evrelerini atlattığımız sitemle beraber yakın zamanda yaptığım rakip analizlerine paralel bir biçimde link inşası ile site dışı seo çalışmalarıa yönleneceğim. Başarılı olursam zaten deneyimlerimi de R10 üzerinden sizlere aktarırım :).

Yazıyı çok uzatmayacağım. Sadece bloğu özlediğimi ve olmadığım süreçte ne yaptığımı aktarmak istedim. 180 küsür kelimede bitiverdi. Furkan’dan bloğa bugünlük bu kadar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir