Benle Alakalı Karar/Hedefler

Hello Vörld

Bu yazı bloğun kurulduğu gün klasik “hello world” başlığıyla wordpress tarafından otomatik yayınlanmış olup Furkan’ın üşengeçliği nedeniyle son halini alacak şekilde düzenlenmeye kalkışılması 4 Ağustos 2017 akşamını bulmuştur. Kusura kalmayıverin.

Ben Furkan, bu da bloğum derken dünyaya merhaba demeyi unuttuk. Evet bu okuduğunuz şey de bloğun ilk yazısı.

Hakkımda bölümünde bahsettiğim üzere bu blog eleştirilerim, düşüncelerim, anlatmaya değer gördüğüm şeylerim, fikir-projelerim, spor, tasarım gibi konu başlıklarıyla ilgili olacak. (Tabi bir an evvel yazmaya başlar isem)

Blog işinde sözüm ona Edison’un ampülü bulma yolunda yaptığı başarısız denemelerinin sayısıyla (Tesla reyiz sen çok yaşa) yarışabilecek kadar başarısız denemem var. Her seferinde blog açıp biraz heves ederek “bu kez yazacam olum, bu bloğu okuyacaklar” gibi sözlerle kendimi motive edip bu tarz bir helloworld yazısı yazdıktan sonra bloğu silinip yok olmaya terk ediyorum (bu bloğun da muhtemel kaderi, kim ne derse desin). Ama inatla bir kez daha diyorum, bu kez yazacağım ulan bu siteye! Olmaz ya olur da bir şeyler yazarsam okuyun he. Merak etmeyin sizi delirtecek yazım hataları yapmayacağım, söz veriyorum.

Bu yazı yazıldıktan hemen sonra haberiniz olmayacak ne yazık ki. Böyle bir sitenin varlığından alexa’nın bile haberi yok. Bi ben biliyorum bi de arama motorları. Eğer zahmet edip 3-5 yazı girersem bu sitenin adresi bazı hesaplarımdan sizlere sunulacak. O zaman görebilirsiniz ancak bu yazıyı.

 

İyi okumalar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir